Często Zadawane Pytania

Jeżeli zakupiłeś właściwy rozmiar, nie ma powodu, dla którego twoje wkładki Medicovi nie miałyby dostarczyć kilkuletniego wsparcia dla stóp. To jednak zależy od tego, jak i jak często ich używasz. Producent określił minimalną trwałość kapsuły wodnej na 8 miesięcy. Ponieważ ortopedyczne wkładki są materiałem eksploatacyjnym Medicovi, zalecamy wymianę wkładek na nowe co sześć miesięcy.

Ortopedyczne wkładki Medicovi działają na zupełnie odwrotnej zasadzie niż klasyczne wkładki z podwyższonym łukiem, które działają jako orteza i utrwalają stopę w nienaturalnej pozycji, co powoduje utratę elastyczności i sprężystości mięśni i ścięgien na podeszwie stopy, co prowadzi do ich uszkodzenia i bólu. Nasze stopy są genetycznie przystosowane do chodzenia boso po twardym i nierównym podłożu (kamienie, piasek, ...), gdzie mięśnie i ścięgna na podeszwie są równomiernie trenowane. Dzięki opatentowanej terapii falami wodnymi, ortopedyczne wkładki Medicovi równomiernie trenują mięśnie i ścięgna.

Jeżeli rozmiar twojej stopy jest między rozmiarami butów, zalecamy zakup mniejszych wkładek.

Ortopedyczne wkładki są produkowane w podwójnych rozmiarach. Na dolnej stronie znajduje się linia, według której można je przyciąć, ale część wodna nie może sięgać poniżej palców.

Ważne jest, aby ortopedyczne wkładki odpowiadały rozmiarowi stopy, a nie rozmiarowi buta. Stopy są zwykle krótsze niż długość buta, więc w większości przypadków nie ma potrzeby kupowania większej pary butów.

Limit wagi dla wkładek ortopedycznych  Medicov Front, Twin Heels i H20 to 80 kg. Dla wkładek ortopedycznych Medicovi T40, A40, SPORT 100 i T45 limit to 110 kg.

Chcemy, abyś był w 100% zadowolony z twoich wkładek. Dlatego oferujemy pełny zwrot kosztów, jeżeli nie będziesz w pełni zadowolony z zakupu. Czy to zły rozmiar, czy brak poprawy objawów, honorujemy tę gwarancję, jeżeli zwrócisz wkładki w ciągu 30 dni od zakupu.

Wkładki zaleca się czyścić w ciepłej wodzie z mydłem, używając gąbki / szczotki.

Tak, kombinacja wkładki wypełnionej wodą, extra miękkiej i naszego ortopedycznego designu może dostarczyć lepsze wsparcie i równowagę dla płaskostopia. Z czasem można oczekiwać, że poziom bólu znacząco spadnie.

Wkładki ortopedyczne dostarczają taką samą ulgę, a ich design jest niemal identyczny. Wkładki Medicovi A40 mają dodatkowo antystatyczną powłokę (ESD), która jest wymagana w niektórych zakładach.

Towar jest zwykle dostarczany następnego dnia roboczego po zamówieniu.

Dostarczamy międzynarodowe przesyłki do wszystkich krajów.