Wkładki do gry w golfa

 

Prewencja bólu pięty, kolan, bioder i pleców • Większa kontrola nad piłką • Dynamiczna i statyczna równowaga • Zmniejszenie zmęczenia nóg i stóp • Stabilizacja pięty • Wypracowanie bardziej płynnego i efektywnego zamachu

Każdy, kto gra w golfa wie, że nawet najmniejsza nierównowaga czy zmiana postawy ciała może mieć ogromny wpływ na zamach golfowy i precyzyjne uderzenie. Poprzez poprawę ogólnej równowagi ciała można te niedoskonałości wyeliminować.

Maksymalna kontrola nad piłką golfową zależy od minimalnego ruchu i kołysania ciała podczas uderzenia. Ta sama zasada dotyczy puttowania.

Ale ludzkie ciało jest notorycznie nieprzewidywalne. Nawet jeśli masz poczucie, że jesteś doskonale zrównoważony, możesz w rzeczywistości zmagać się z problemami równowagi spowodowanymi przez Twoje stopy. Sensoryczne nerwy w stopach wysyłają sygnały do Twojego mózgu, które decydują, które mięśnie i ścięgna w Twoim ciele muszą pracować, aby utrzymać równowagę. Jeśli te sygnały są zakłócone przez zmęczenie i niewłaściwe obuwie, równowaga nagle staje się problemem.

Zmniejsz zmęczenie nóg i stóp, a tym samym popraw swoją grę

Zastanów się nad swoją średnią grą w golfa. Jak dużo czasu spędzasz na chodzeniu? A jak długo stoisz w miejscu, co jest często trudniejsze dla twoich nóg? Możesz być zaskoczony, że średnia gra zawiera stanie przez około 70% całkowitego czasu.

Cokolwiek możesz zrobić, aby zmniejszyć zmęczenie nóg i stóp, powinno być oczywistym wyborem. Dlatego wkładki G40 są tak ważne dla tysięcy golfistów na całym świecie.

Jak wkładki Medicovi zmniejszają zmęczenie

Zmęczenie w twoich stopach i nogach może powodować wiele problemów, które mogą wpłynąć na twoją efektywność. Radzenie sobie z nimi może więc przynieść znaczne ulepszenia w twojej grze.

Wkładki Medicovi G40 generują hydrauliczne fale ciśnieniowe przy każdym ruchu. Te fale stymulują nerwy, mięśnie i ścięgna w stopach i mogą na nowo "naładować" Twoje stopy za każdym razem, gdy zaczniesz się ruszać. Podczas przechodzenia między dołkami, Twoje wkładki będą Cię utrzymywały na szczycie formy.

Stabilność

Dłuższe uderzenie

Dokładniejsze puttowanie

G40

Wkładki G40 aktywnie poprawiają centrum stabilności. Opracowane specjalnie dla golfistów we współpracy z profesjonalnym trenerem Clausem Valterem.

G40

Size
Normalna cena299,00 zł
/
Z wliczonym podatkiem.
Wybierz swój rozmiar:
Size
Normalna cena299,00 zł
/
Z wliczonym podatkiem. Darmowa dostawa
1 Para

G40

Wkładki G40 aktywnie poprawiają centrum stabilności. Opracowane specjalnie dla golfistów we współpracy z profesjonalnym trenerem Clausem Valterem.

G40

Size
Normalna cena299,00 zł
/
Z wliczonym podatkiem.