O nas

Wyprodukowane w Danii

Firma Medicovi projektuje i produkuje ortopedyczne wkładki do butów od ponad 30 lat. Jesteśmy największym producentem ortopedycznych wkładek w Danii. Przez 30 lat obecności na rynku wyprodukowaliśmy dziesiątki tysięcy wkładek ortopedycznych, wszystkie o unikalnym designie.

Sensoryczne wkładki ortopedyczne wypełnione wodą MEDICOVI zostały opracowane w oparciu o zaawansowaną wiedzę medyczną z Wydziału Medycyny Komórkowej i Molekularnej (ICMM) Uniwersytetu w Kopenhadze oraz Centrum Interakcji Sensoromotorycznej na Uniwersytecie w Aalborgu w Danii.

Trzy dekady na rynku

Te doświadczenia są gwarancją, że nasze wkładki ortopedyczne są najlepsze dla zdrowia twoich stóp.

Firma Medicovi działa na terytorium Czech, Słowacji i Węgier od 2014 roku, za pośrednictwem firmy Lumatix s.r.o., z siedzibą w Bratysławie.

Nieustannie analizujemy dane, badamy opinie konsumentów i testujemy nowe innowacje, aby móc zapewnić, że nasze wkładki oferują maksymalne wsparcie i ochronę.

Chcesz się sam przekonać, jak wkładki Medicovi mogą zmienić Twoje życie?

Kupuj z pewnością dzięki naszej 30-dniowej gwarancji zwrotu pieniędzy. Jeśli nie jesteś zadowolony z zakupu, po prostu odeślij swoje zamówienie w ciągu 30 dni, a my zwrócimy ci pełną kwotę. A jeśli to jeszcze nie jest wystarczająco imponujące, oferujemy również darmową wysyłkę i zwrot!