Wkładki do butów roboczych

Czasy nowoczesne kojarzą się z komfortem, brakiem ruchu i nadmiernym siedzeniem. Mimo to jedną z najczęstszych przyczyn bólu stóp, nóg, kolan, bioder i pleców jest całodniowe stanie w pracy.

Ból z długotrwałego stania i ruchu

Czasy nowoczesne kojarzą się z komfortem, brakiem ruchu i nadmiernym siedzeniem. Mimo to, jedną z najczęstszych przyczyn bólu stóp, nóg, kolan, bioder i pleców jest całodniowe stanie w pracy. Ból z długotrwałego stania i ruchu Stanie to naturalna ludzka pozycja i samo w sobie nie stanowi szczególnego ryzyka zdrowotnego. Regularna praca w pozycji stojącej może jednak prowadzić do bólu stóp, obrzęków nóg, żylaków, ogólnego zmęczenia mięśni, bólu krzyża, sztywności karku i ramion oraz innych problemów zdrowotnych. Są to powszechne komplikacje, z którymi spotykają się pracownicy w sklepach, operatorzy maszyn, nauczyciele, pracownicy służby zdrowia i inne osoby, których praca wymaga długotrwałego stania.

Utrzymanie ciała w pionowej pozycji wymaga znacznego wysiłku mięśniowego. W pozycji stojącej zmniejsza się ukrwienie obciążonych mięśni. Niewystarczające ukrwienie przyspiesza początek zmęczenia i powoduje dyskomfort w mięśniach nóg, pleców i szyi (są to mięśnie służące do utrzymania pionowej pozycji).

Ulga od bólu dzięki wkładkom Medicovi

Sensoryczna (zmysłowa) terapia falami wody w ortopedycznych wkładkach MEDICOVI zapewnia skuteczne tłumienie bólu przy każdym kroku.

Tłumienie przy kroku wywołuje fale ciśnieniowe wody w wkładkach Medicovi, wykonując właściwy ruch pięty, mięśni i ścięgien stopy, a także serię małych ruchów pionowych. Te ruchy wzmacniają ulgę od bólu naturalnym działaniem od pięty do ścięgien i mięśni. Wspomniane ruchy pionowe również zwiększają ich elastyczność.

Wywołany ruch jednocześnie znacznie poprawia ukrwienie. Dzięki zwiększonej cyrkulacji krwi rośnie dopływ energii do pięty i całej stopy.

Aktywny ruch ścięgien i mięśni stopy za pomocą terapii falami wody z wkładkami MEDICOVI jest skuteczną metodą na złagodzenie lub całkowite usunięcie bólu w obszarze pięty, ale także stóp, kostek, kolan, bioder i pleców.

A40

Żadne inne wkładki do butów nie są w stanie zapewnić takiego łagodzenia bólu, jak wkładki A40. Są one przeznaczone dla osób pracujących na stojąco. Przynoszą także ulgę podczas chodzenia.

A40

Size
Normalna cena299,00 zł
/
Z wliczonym podatkiem.
Wybierz swój rozmiar:
Size
Normalna cena299,00 zł
/
Z wliczonym podatkiem. Darmowa dostawa
1 Para

A40

Żadne inne wkładki do butów nie są w stanie zapewnić takiego łagodzenia bólu, jak wkładki A40. Są one przeznaczone dla osób pracujących na stojąco. Przynoszą także ulgę podczas chodzenia.

A40

Size
Normalna cena299,00 zł
/
Z wliczonym podatkiem.

Customer Reviews

Based on 84 reviews
86%
(72)
7%
(6)
2%
(2)
1%
(1)
4%
(3)
M
Maria Grochowski

Super wkładki bez nich bym nie dała rady pracować w fabryce

P
P.P.
Tak

Za głośno odrobinę coś tam mieli ale nie dali nikomu poza tym w komodzie spał i też wiele nie myślał a kasku nie nosił

A
Agnieszka Witomska
Brak towaru

Nie otrzymałem towaru ani zwrotu pieniędzy

M
Milan Janeček
A40

Mogę tylko polecić, miałem bóle z powodu ostrogi piętowej. Ból całkowicie zniknął 👍

T
Tomas Korelus

.